неділя, 24 грудня 2017 р.
середа, 13 грудня 2017 р.
вівторок, 12 грудня 2017 р.
Історичні дати
СІЧЕНЬ
1 січня
§
Новорічне
свято
§
75
років від часу підписання (1942) Декларації 26 держав-учасниць
антигітлерівської коаліції, що стала початком створення ООН (1945)
§
140
років від дня народження Степана Шухевича (1877–1945), українського політичного
та військового діяча, адвоката, письменника
2 січня
§
130
років від дня народження Миколи Андрійовича Чайковського [Чайківського
(1887–1970)], українського математика, громадського діяча, педагога
понеділок, 11 грудня 2017 р.
Мета: пояснити
особливості відмінювання іменників, що мають форму лише множини; формувати
вміння їх відмінювати; розвивати увагу, уміння виразно читати прозові художні
твори (оповідання), зв'язне мовлення; виховувати повагу до людей літнього віку.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Обладнання: книжка В. Симоненка «У твоєму імені
живу», портрет поета, картка для індивідуальної роботи, таблиця «Відмінки
іменників», інтерактивна дошка.
ХІД УРОКУ
I.
Організаційний момент
II.
Повідомлення теми, мети й завдань уроку. Мотивація навчальної
діяльності
Василь Симоненко –
«лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства».
Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів.
Мета: поглибити знання школярів
про життєвий і творчий шлях В. Симоненка; проаналізувати його поетичний твір
«Лебеді материнства», звертаючи увагу на ідейно-художній та символічний зміст,
жанр, образи; розвивати навички виразного читання ліричних творів, уміння
аналізувати їх, зв’язно й грамотно викладати свої думки; плекати почуття любові
до батьківщини, повагу й синівську вдячність матері.
Т и п у р о к у: урок вивчення нового матеріалу.
О б л а д н а н н я: портрет В.
Симоненка, бібліотечка його творів, аудіозапис поезії «Лебеді материнства» у
виконанні автора, аудіозапис пісні «Виростеш ти, сину…», репродукції гобелена
М. Біласа.
Ме т од и, п ри йоми і форми р о б о т и: виразне читання поезії, інтерактивні вправи «Доведи або спростуй» та
«Мікрофон», бесіда, слово вчителя, створення спектра твору, складання сенкану,
відеоматеріали, «Незакінчене речення…»
Пе р е б і г у р о к у
Забезпечення емоційної
готовності до уроку.
Я- гармонійна особистість.
Я все зможу.
Я слухаю і запам’ятовую.
епіграф
Скільки б не судилося страждати,
Все одно благословлю завжди
День, коли мене родила мати
Для життя, для щастя, для біди.
В.Симоненко
Підписатися на:
Коментарі (Atom)